Antistatik Boyacı Tulumu Yetkili Satıcısı

Antistatik Boyacı Tulumu Yetkili Satıcısı olarak Bursada üretim yapmaktayız.  Antistatik Boyacı Tulumu üretiminde Bursada Yetkili Satıcısıyız.

Antistatik Boyacı Tulumlar genel olarak  boya ve kimyasalların kullanıldığı bir şekilde  , son derece hassas tarzda üretildiği ve lojistik işlemleri sırasında ve aynı zamanda  diğer işler üzerine çalışan kişilerin vücudunu korumak amacıyla  üretilmiştir.  Bu kumaşlar Partikül geçirmez özellikleri  sayesinde hem  boyanacak yahut  işlem görecek ürünlerde  ve  her ortama ,yüzeye hav- lif- toz bırakmaz özelliklere göre üretilmişlerdir.Bu kumaşlar  Tekrar tekrar yıkanarak kullanılabilme özelliklerine sahiptirler. Bu kumaşların  Antistatik özelliği ile  Iso En 1149 standartlarına göre  firmamızca imal edilmiş olup yıkamalarla gitmez özelliklerindendir. Bu kumaşlar Boyacı tulumu olarak. Defalarca kullanabilme özelliğine sahiptir.Antistatik esd.Boyacı tulumu ve diğer ürünler her zaman  tüm endüstriyel boyama işlemi ile üretim yapan imalathanelerde üretim yapan yerlerde kullanılır. Aynı zamanda Statik elektriklenme yapmadığı için boyayı üzerine çekmez.
Firmamızca Farklı boyacı tulum çeşitlerimiz bulunmaktadır. Özellikle Boya tulumu veya boyacı tulumu olarak adlandırılan ürünlerimizin özellikleri  kullanım konusunda ergonomik ve bunun  sayesinde kullanıcıyı rahatsız etmez özelliktedir.Ürünlerimiz  Kapşonlu ve kapşonsuz olarak tercihen

üretilmektedir. Ürünlere istendiğinde güç tutuşur tulum özelliği kazandırabiliriz.Yanmaz tulum sayesinde tehlikeli ortamlarda rahatça kullanılabilir.Ayrıca boyacı tulumlarına talep edildiğinde firma logo veya isimleri çıkmaz ve döküntü yapmaz baskı yapılabilir.

Antistatik Boyacı tulumların endüstriyel yıkamaya uygundur. Yıkama sonucunda antistatiklik tulum özelliği kaybolmaz.Çok kullanımlı olması diğer tek kullanımlı antistatik boyacı tulumlarına göre maliyet avantajı sağlar.Antistatik tulumlar hava-nefes alabilir özellikli özel kumaşlardan imal edilmiştir.Kumaş dokusunda karbon elyafı kullanılmıştır. Ürünlerimizde talebe göre sırtına , koltuk altlarına ve ağına havalandırma sistemleri eklenebilir. Tek kullanımlık antistatik tulumlar nefes alma ve verme özelliği olmadığı için bizim antistatik tulumlarımıza göre terleme ve kaşıntı yaparlar.Esd antistatik tulumlar kullanım ve yıkama şartlarına uyulduğunda antistatiklik özelliğini 100 yıkamaya kadar korur.

Antistatik boyacı tulumlarda taleplerinize göre değişik kumaş çeşitleri sunmaktayız. Bunlar :
– 98% Pes , 2% Karbon
– 99% Pes , 1% Karbon
Kumaş gramaj seçeneklerimiz :

– 100 gr/m2

– 115 gr/m2

– 120 gr/m2
– 160 gr/m2

Antistatik tulumlar ISO EN 1149 sertifikalıdır.Bizimle iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olun. Antistatik Boyacı Tulumu Yetkili Satıcısıyız.