Antistatik Boyacı Tulumu

Antistatik Boyacı Tulumu

Data Sheet :Antistatik Boyacı Tulumu Micron

Antistatik BoyacıTulumlar boya ve kimyasalların kullanıldığı ,üretildiği ve lojistik işlemleri sırasında ve diğer işler üzerine çalışan kişilerin vücudunu korumak üzere üretilmiştir. Partikül geçirmez özelliği sayesinde boyanacak veya işlem görecek ürünlere ve ortama ,yüzeye hav- lif- toz bırakmaz. Tekrar tekrar yıkananarak kullanılabilir. Antistatik özelliği Iso En 1149 standartalarına göre imal edilmiş olup yıkamalarla gitmez.Defalarca kullanılır.Boyacı tulumu ve diğer ürünler tüm endüstriyel boyama işlemi yapan yerlerde kullanılır.Statik elektriklenme yapmadığı için boyayı üzerine çekmez.
Farklı boyacı tulum çeşitlerimiz bulunmaktadır.Boya tulumu veya boyacı tulumu olarak adlandırılan ürünümüz kullanım konusunda ergonomik özellikleri sayesinde kullanıcıyı rahatsız etmez. Kapşonlu ve kapşonsuz olarak üretilmektedir. Ürünlere istendiğinde güç tutuşur tulum özelliği kazandırabiliriz.Yanmaz tulum sayesinde tehlikeli ortamlarda rahatça kullanılabilir.Ayrıca boyacı tulumlarına talep edildiğinde firma logo veya isimleri çıkmaz ve döküntü yapmaz baskı yapılabilir.

Antistatik Boyacı tulumlarım endüstriyel yıkamaya uygundur. Yıkama sonucunda antistatiklik tulum özelliği kaybolmaz.Çok kullanımlı olması diğer tek kullanımlı antistatik boyacı tulumlarına göre maliyet avantajı sağlar.Antistatik tulumlar hava-nefes alabilir özellikli özel kumaşlardan imal edilmiştir.Kumaş dokusunda karbon elyafı kullanılmıştır. Ürünlerimizde talebe göre sırtına , koltukaltlarına ve ağına havalandırma sistemleri eklenebilir. Tek kullanımlık antistatik tulumlar nefes alma ve verme özelliği olmadığı için bizim antistatik tulumlarımıza göre terleme ve kaşıntı yaparlar.Esd antistatik tulumlar kullanım ve yıkama şartlarına uyulduğunda antistatiklik özelliğini 100 yıkamaya kadar korur.

Antistatik boyacı tulumlarda taleplerinize göre değişik kumaş çeşitleri sunmaktayız. Bunlar :
– 98% Pes , 2% Karbon
– 99% Pes , 1% Karbon
Kumaş gramaj seçeneklerimiz :

– 100 gr/m2

– 115 gr/m2

– 120 gr/m2
– 160 gr/m2

Antistatik tulumlar ISO EN 1149 sertifikalıdır.