Antistatik Kumaş ESD Kumaş Yetkili Satıcısı

Antistatik Kumaş ESD Kumaş Yetkili Satıcısı

Antistatik kumaş medikal ve ilaç sektöründe kullanıldığı gibi,pek çoğu zaman elektrik-elektronik sektöründeki  firmalarda, ve  araştırma laboratuvarları için iş giysisi yapımında kullanım alanlarına sahiptir. ESD Kumaş dışarıya partikül salınımını minimum düzeye düşürür bundan dolayı tercihen kullanılmaktadır.

Üretimlerimiz içinde

Kompozisyon :% 48 Pamuk % 48 Polyester % 4 Karbon Regüle Renkler : Beyaz -Açık Mavi-Koyu Mavi (Tüm renkler Uygulanabilir) olmaktadır.

Ayrıca Örgü :2/1 Dimi 155 cm En 130 gr/m2 Yüzey Direnci 1 x 10-6 ohm Standartlar IEC 61340-5-1 , Iso En 1149 çeşitleri de mevcuttur.

E1019-Antistatik Kumaş-Esd Önlük-Esd Pantolon-Esd Tulum-Esd Gömlek-Antistatik Pantalon

Kompozisyon :% 65 Pamuk % 33 Polyester % 2 Karbon Regüle Renkler : Beyaz -Koyu Mavi-Lacivert (Tüm renkler Uygulanabilir)

Örgü :2/1 Dimi 155 cm En 130 gr/m2 Yüzey Direnci 2,9 x 10-7 ohm Standartlar IEC 61340-5-1 , Iso En 1149

Teknik Tekstil Kumaşlarımız Antistatik malzemeler için  (statik dissipative= statik elektriği dağıtan ve aynı zamanda  yayıcı, yani ortama statik elektrik verici özelliği bulunan  bu nedenle de patlayıcı ortamın patlamasına neden olabilecek maddeler) gibi diye de tarif edilmektedirler.  olarak Bursa’da faaliyet göstermektedir.

Ayrıca E1013-Antistatik Kumaş üretimi ile Esd Önlük gibi  Esd Gömlek çeşitlerimiz de vardır.  Esd Kılıf-Esd Kaplama-Esd Bone-Galoş da Bursa’da bulunan firmamız tarafından üretilmektedir.

Kompozisyon :% 98 Pamuk % 2 Karbon Regüle Renkler : Beyaz -Açık Mavi-Koyu Mavi- (Tüm renkler Uygulanabilir)

Örgü :Bez 150 cm En 150 gr/m2 Yüzey Direnci 2,9 x 10-6 ohm Standartlar IEC 61340-5-1 , Iso En 1149  Elektrostatik Deşarj ( Electrostatic Discharge ) engelleyici (Antistatik) kumaşlarımız da firmamız tarafından üretilmektedir. ESD Antistatik kumaşlar yüksek hava geçirgenliği sayesinde serinlik ve rahat kullanım sağlarlar. Yüksek hava geçirgenliği özelliği ESD kumaşlara rağbeti arttırmıştır.

Ayrıca Antistatik Kumaş, Antistatik Önlük, Esd Önlük, Esd Tulum , Esd T shirt ,Esd Bone, Esd Ceket , Esd Kıyafet, Esd Temiz Oda ,Esd Kumaş , Antistatik Kumaş ,Eps Silo Kumaş çeşitlerimiz de mevcuttur.antistatik kumaşlarımız uluslararası ve yerli yetkilendirilmiş sertifikalandırma merkezlerince sertifikalandırılmıştır.

Dünyanın pek çok  yerinde  çok daha yüksek maliyetle üretilen , iş güvenliğinde önemli unsur antistatik kumaşımızı,çok uygun fiyata Bursada üretimini gerçekleştiriyoruz.Hemen bizimle iletişime geçin ve ESD Kumaş kalitemizi siz de yakından görün. Bursada faaliyet gösteren ESD Antistatik Kumaş üreticisiyiz.