Antistatik kumaş fiyatları ve Çeşitleri

Antistatik kumaş fiyatları ve Çeşitleri ile ilgili web sitemiz üzerinden sizleri bilgilendirdiğimiz gibi,aynı zamanda iletişim bölümündeki formu kullanarak ya da telefon ile Antistatik kumaş fiyatları ve Çeşitleri hakkında bilgi edinmenizi amaçlamaktayız.

Pamuklu kumaş üretimini Pes/Pamuk veya farklı karışımlarda yapıyoruz.Tutuşmaz kumaş  üretimizi de yapıyoruz., yangın elbisesi ihtiyacınız var ise  , itfaiye elbisesi gibi çok özel elbiselerle  , tankerci tulumu gibi yanmaya karşı dayanıklı tulumlar üretiyoruz.  İşyerlerinde patlamaya karşı kumaş son derece büyük önem arzetmektedir. ,İş güvenliği kıyafetleri üreten firmalar bizden ateşe dayanıklı kumaş satın alabilirler.  Bu açıdan kişisel koruyucu donanımları büyük önem arzetmektedir. , yanmaz iş elbisesi ile   yangına yaklaşma elbisesi  ihtiyacı sadece itfaiye teşkilatında değil her türlü firma için gereklidir., Bu kumaşlar yanma geciktirici olarak tasarlanmıştır.

Antistatik Kumaşta E1014 Antistatik Kumaş ile birlikte  Esd Tulum-Antistatik Boyacı  ve Tulum-Esd Cleanroom  çeşitleri üretmekteyiz. Fabrikamızda  Tulum-Esd Önlük-Esd Gömlek- Esd Kılıf-Esd Bone-Galoş  türleri mevcuttur.Kompozisyon :% 98 Polyester % 2 Karbon Regüle Renkler : Beyaz -Açık Mavi-Koyu Mavi-Gri tonlarda üretim yapmaktayız.  Antistatik Madde olarak Hav-Tüy-Döküntü Yapmaz-Temiz Odalar İçin -Opsiyonel Su-Yağ-Kir-Kimyasal İtici işlem yapılmaktadır.

Yani hiç yanmaz değildirler. Aynı zamanda  duman bastırıcı , yanması gecikmiş kumaş özellikleriyle de ön plana çıkarlar. Konfeksiyon üretiminde  elbise , mont , pantolon , tulum , t-shirt , tişört , gömlek , üniforma , teknik kumaşlar gibi pek çok ürünü satışa sunan firmalar  , antistatik kumaş kullanarak  , yanmaz mont  satışı yapmayı hedeflemektedirler.

Antistatik kumaş  çeşitlerini pek çok yazımızda açıklamıştık. Bu sefer de başka birini  tanıtmakla başlayalım. Antistatik  kısaca (ESD ) olarak adlandırılmaktadır. Önlük-Gömlek-Tulum-Kılıf-Bone-Galoş Kumaşlarımız antistatik özelliklere sahiptir.  Antistatik E1001-Antistatik Kumaş-Esd Önlük-Esd Gömlek- Esd Kılıf-Esd Kaplama-Esd Bone-Galoş gibi ürünlerimiz mevcuttur. Muhtevası itibariyle Kompozisyon :% 49

Halk arasında  alev almaz mont olarak bilinen  güç tutuşur montlar özellikle teknik üretim yapan imalathaneler için çok faydalıdır. Bize  alev almaz tulum  siparişi vermek için hemen iletişime geçiniz. Bursada Veysel karani mahallesinde yanmaz tulum , yanmaz iş elbisesi , alev almaz iş elbisesi  üretimini yapmaktayız. Firmanız için lazım olan güç tutuşur iş elbisesi ihtiyacınızı bizimle iletişime geçerek temin edebilirsiniz.  esd kumaş , antistatik tulum , antistatik önlük , esd önlük ,