Antistatik kumaş nedir

Antistatik kumaş nedir?

Antistatik Kumaş  Güç tutuşur kumaş olarak bilinmektedir. Öncelikle şunu ifade etmek gerekir ki,yanmayan kumaş yoktur. Çeşitli işlemler sonucu güç tutuşur kumaş geç alev alan kumaş vardır diyebiliriz.

Ürettiğimiz Antistatik (ESD ) Önlük ve Gömlek,Tulum-Kılıf-Bone-Galoş  gibi çeşitli Kumaşlarımız mevcuttur.

Yine ürettiğimiz E1001-Antistatik Kumaş gibi ürünlerimizle birlikte  Esd Önlük cinsinden ve Esd Gömlek gibi ürünlerden ve hatta  Esd Kılıf ve Esd Kaplama türündeki Esd Bone-Galoş üretimimiz içinde mevcuttur.

 

Bursada bulunan tekstil üretim merkezinde E1014 Antistatik Kumaş gibi özel kumaşlarla  Esd Tulum tarzında ürünler  ve  Antistatik Boyacı Tulum gibi özel kullanım yeri olan özel ürünlerimiz ile Esd Cleanroom Tulum ve Esd Önlük tarzında Esd Gömlek gibi ürünler de imal etmekteyiz.   Yine ürünlerimiz içinde Esd Kılıf-Esd Bone-Galoş Kompozisyondan oluşan  :% 98 Polyester ve  % 2 Karbon Regüle Renkler : Beyaz -Açık Mavi-Koyu Mavi-Gri (Tüm renkler Uygulanabilir özelliği vardır.)

Diğer tür ürünlerimizden olan Örgü : Antistatik temizlik Bezi

 

Antistatik Boyacı Tulum-Esd Cleanroom Tulum-Esd Önlük-Esd Gömlek- Esd Kılıf-Esd Bone-Galoş

Kompozisyon :% 98 Polyester % 2 Karbon Regüle Renkler : Beyaz -Açık Mavi-Koyu Mavi-Gri (Tüm renkler Uygulanabilir)

 

 

E1001-4 Antistatik Kumaş Esd Önlük-Esd Gömlek- Esd Kılıf-Esd Kaplama-Esd Bone-Galoş

Kompozisyon :% 48 Pamuk % 48 Polyester % 4 Karbon Regüle Renkler : Beyaz -Açık Mavi-Koyu Mavi (Tüm renkler Uygulanabilir)

 

E1019-Antistatik Kumaş-Esd Önlük-Esd Pantalon-Esd Tulum-Esd Gömlek-Antistatik Pantalon

Kompozisyon :% 65 Pamuk % 33 Polyester % 2 Karbon Regüle Renkler : Beyaz -Koyu Mavi-Lacivert (Tüm renkler Uygulanabilir)

 

Teknik Tekstil Kumaşlarımız

Antistatik Kumaş

E1021 Antistatik Kumaş Esd Tulum-Antistatik Boyacı Tulum-Esd Cleanroom Tulum-Esd Önlük-Esd Gömlek- Esd Kılıf-Esd Bone-Galoş

 

 

Antistatik kumaşlarımızın özelliği olarak Hav-Tüy-Döküntü Yapmaz özellikte olanlarıyla ve ayrıca Temiz Odalar İçin Opsiyonel seçenekte  Su-Yağ-Kir-Kimyasal İtici işlemler de uygulanabilir.

Micronteknik olarak ürettiğimiz ürünlerden E1016 Antistatik Kumaş  ile Esd Tulum-Antistatik Boyacı Tulumu gibi ürünleri üretimini fabrikamızda yapmaktayız.Esd Cleanroom Tulum-Esd Önlük-Esd Gömlek- Esd Kılıf-Esd Bone-Galoş

 

 

Bununla birlikte özellik olarak Hav-Tüy-Döküntü Yapmaz şeklindeki üretimlerimizin yanında Alerji hastaları için Temiz Odalar İçin  üretilen Opsiyonel Su-Yağ-Kir-Kimyasal İtici işlemler de gerçekleşmektedir.

info@micronteknik.com üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

E1013-Antistatik Kumaş,Esd Önlük,Esd Gömlek,Esd Kılıf,Esd Kaplama,Esd Bone imalatı,Galoş üretimi

Kompozisyon olarak  :% 98 Pamuk % 2 Karbon Regüle Renkler : Beyaz -Açık Mavi-Koyu Mavi- (Tüm renkler Uygulanabilir)