Eps Antistatik Silo Kumaşı | Strafor Boncuk Bekletme Silosu‎

Alev Almaz Kumaş · Güç Tutuşur Kumaşlar · Cleanroom Wiper olarak adlandrılan kumaşların üretimini yapmaktayız. EPS (Expanded Poly Styren) kumaşlar (Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpük) olarak adlandırılmaktadır.  Ürün özelliği olarak Çok küçük olan ve  katı plastik parçacıkların  şişmesiyle oluşan çok hafif bir ürün özelliğindedir.Ayrıca içerik olarak  köpük haldeki  olan kapalı gözenekli ve  tipik bir beyaz renkli bir termoplastik özellikte  malzemedir.  Üretimini yaptığımız Malzeme, küçük tanecikler halinde  bulunmakta ve hammadde olarak temin edildikten sonra ise  ön şişirme diye adlandırılan  işleminden geçer. Bu  Ön şişirme işleminin ardından  tanecikler  bu aşamada dinlendirme için büyük anti-statik  denilen silolara aktarılır.Bundanb sonraki aşamada  daha sonra  ise özel anti-statik silolorda dinlendirilen  ve genleştirilmiş olan  taneciklerin kalıp içerisinde buylunan  su buharı yardımı ile birbirleriyle tam olarak  kaynaşması ve ardından  malzemenin özelliklerini kazanması için işlemler yapılarak üretim  sağlanır.  Bu aşamada Dinlenme süresi boyunca boncuklar hava emerken , nem ve şişiricilikler  azalır. Bu aşamada  Üretim döngüsünü sürdürülebilir kılmak amacıyla  özel olarak  Anti-Statik siloları büyük ve kaliteli kullanmak ve çok sayıda anti-statik silo kullanmak avantajdır.

EPS Silo Kumaşı-Antistarik/ESD Eps Silo Bezi üretinde lider konumda olan firmamızla iletişime geçiniz.

ürettiğimiz Ürünlerimizin yüzey direnci olarak  ( 106-109 ohm) arasındadır.

Anti-Statik Silo Kumaşlarımız  ise ;
– Grid : 9 mm.
– Kumaş Gramaj : 280 gr/m2 -300 gr/m2 ve 400 gr/m2

– Kumaş En : 170 cm ve 320 cm

–Zemin İpliği Yüksek Mukavemetli Özel Polyester İtalyan İpliğinden üretilmiştir.

–Karbon İpliği  ve ayrıca Beltron Karbon İpliğidir
— Tüm Ürünlerimiz özellik olarak Yüksek Mukavemetli Tipe Uygundur
– Firmanızca İstenen ölçü ve modellerde silo kumaşı ve Silo üretimi Bursa Veysel Karani Mahallesi Üretim tesisinde yapmaktayız.
– Müşterilerimizin Talepleri  halinde müşteri istekleri doğrultusunda silo dikimi yapmaktayız..

ÜRĞNLERİMİZ

Eps-Strafor, Üretimden Boncuk Bekleteme, Silo Antistatik, Yüksek Mukavemet Kumaşlar
Softshel  Antistatik Kumaş
ESD  SİLO KUMAŞ ÜRETİMİNDE LİDER KONUMDAYIZ.
eSD SİLO KUMAŞ ÇEŞİTLERİMİZİ YAKINDAN GÖRMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.
Müşteri memnuniyeti ön planda olup önce güven odaklı çalışma prensibine sahibiz.  Üretimini yaptığımız EPS Silo Kumaşı-Antistarik/ESD Eps Silo Bezison derece kaliteli ve çok başarılı sonuçlar vermektedir. Lider konumda olan firmamızla iletişime geçiniz.