ESD Sertifikalı Antistatik Kumaşlar‎ Satın Al

ESD Sertifikalı Antistatik Kumaşlar‎ Satın Almak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Üretimini yaptığımız Antistatik Boyacı tulumlarım pek çok kullanım alanı vardır. Bu ürünler son derece endüstriyel yıkamaya uygun olarak üretilmişlerdir.Defalarca yıkama sonucunda bile  antistatiklik tulum özelliğini  kaybetmeden kullanılabilirler.Bu ürünlerin Çok kullanımlı olmasıile birlikte  özel üretim  tek kullanımlı antistatik boyacı tulumlarıyla kıyaslandığında  büyük oranda maliyet avantajı sağlamaktadırlar. Üretimini yaptığımız antistatik tulumlar hava ve nefes alabilir özellikli özel kumaşlardan üretilmişlerdir. Oluşturulan bu kumaş yüzeyinde  karbon elyafı kullanılması tercih edilmiştir. Ürünlerimizde sizin isteklerinize göre  sırtına ve  koltuk altlarına ve ağ bölgesine  havalandırma sistemleri eklenebilme imkanı vardır. Bununla birlikte  tek kullanıma uygun  antistatik tulumlar da  nefes alma ve verme özelliği olmadığı gibi  bizim üretimini yaptığımız  antistatik tulumlarımızla kıyaslandığında  terleme ve kaşıntı yapma özellikleri vardır. Üretimini yaptığımız Esd antistatik tulumlar kullanım şartlarına  ve yıkama talimatlarına  uyulduğunda antistatiklik özelliğini 100 yıkamaya kadar koruma özelliğini yitirmezler.

ESD Kumaş ve ESD Sandalye Kumaşı üretiminde lider konumdaki firmamızla iletişime geçiniz. ESD Önlük ESD Silo Kumaşları

Ayrıca üretimi yapılan emizoda antistatik önlük gibi özel ürünler , antistatik kumaş, esd önlük, esd kumaş tarzı ürünler de mevcuttur.
Güç Tutuşur Kumaş Satın Almak için hemen bizimle iletişime geçiniz. CE Belgeli  bu ürünlerimiz, Yanmaz ve  Alev Geciktirici Kumaş özelliklerindedir  ve biz  Yetkili Satıcısı olarak piyasaya sunmaktayız. , Nomex , Kermel , Lenzing , Viscose , Pamuk ,Antistatik gibi pek çok türde üretimini yapmaktayız.

Üretim kategorisindeki Termal Ürünler ve  Teknik Tekstil Ürünleri ile yine özel bir ürün olan  Yangın Battaniyesi , Alev Almaz tarzda üretilen ürünlerimiz de vardır.

Bursa Merkezli Antistatik Kumaş üretimini yaptığımız Yanmaz Kumaş  ve  Güç Tutuşur Kumaşlar  Alev Almaz Kumaşlarımız gibi pek çok ürün grubu da vardır. Elyaftan yanmaz Özellikler olduğu gibi sonradan güç tutuşur işlemler yapılan kumaşlarımızda mevcuttur.

–Zemin İpliği Yüksek Mukavemetli Özel Polyester İtalyan İpliğidir

–Karbon İpliği Beltron Karbon İpliğidir
— Üretimini yaptığımız  bütün bu  Ürünlerimiz Yüksek Mukavemetli Tipe Uygundur
– Müşterilerimizin İstenen ölçü ve modellerde silo kumaşı ve Silo üretimi yapılır.
– Talep halinde müşteri istekleri doğrultusunda silo dikimi yapılmaktadır.