Güç Tutuşur Kumaş Üretimi

Güç Tutuşur Kumaş Üretimini Bursa merkez Veysel karani mahallesinde bulunan  fabrikamızda yapmaktayız. Tekstil sektöründe yıllardan beri Bursa’da hizmet veren firmamız ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Güç Tutuşur Kumaş Üretiminde Bursa markası olan firmamız için özellikle müşteri memnuniyeti son derece önemlidir.

Firmamız Yanmaz Kumaş ,Güç Tutuşur Kumaş , Alev Almaz Kumaşlarımız her Sektöre  ve  ürünün kullanım alanlarına  ve amaçlarına göre  çok farklılıklar  gösterebilmektedir. Muhteva ve İçerikleri ve hatta  Gramajlarını  ISO  istenen Standartlara Göre Üretimini yapmaktayız.. Ürünlerimiz arasında elyaftan ve  yanmaz Özellikler olduğu gibi  aynı zamanda sonradan olan  güç tutuşur işlemler yapılan kumaşlarımız da mevcuttur.

Üretimini Yaptığımız Kumaşlar :

Nomex ,Kevlar, Kermel , Fr Viskon, Karışımlar Meta Aramid, Para Aramid, Modakrilik ve Bunların Karbonla Karışım Antistatik Güç tutuşur Kumaşlar

Standartlar olarak :

ISO EN 11611 satandartı : Sektörel Kaynak ve İlgili İşlemlerde Kullanılan Koruyucu Giysiler
ISO EN 11612 :  Sektörel Koruyucu Giyecekler-Isı ve Aleve Karşı Koruyucu Giyecek
EN 1149 : Koruyucu Giyecekler – Elektrostatik Özellikler
IEC 61482 : Elektrik Arklarına Karşı Koruyucu Giysiler
EN 13034 : Sıvı kimyasal maddelere karşı sınırlı koruma sağlayan koruyucu giysiler – Akışkan Kimyasallar
EN 20471 , EN 471 : Yüksek görülebilirlik uyarısı olan giyecekler (Reflektörlü)
NFPA 701 : Tekstil ve Filmlerin Alev Yayılımı için Yanma Testleri için standart yöntemler bulunur. Güç Tutuşur Kumaş Üretimini yapan firmamızla iletişime geçiniz.

Firmamızca üretilen Güç tutuşur ürünler, muhteva olarak  100% Polyester ürünlerde bitim sırasında  yapılan çok özel bir uygulama yöntemi  ile yüksek ısılara karşı dayanımı son derece yüksek olarak  artırmakta ve bununla birlikte  tutuşmayı önlemektedir. Güç Tutuşur Kumaş Üretimi hakkında daha fazla bilgi almak için firmamızla iletişime geçiniz.

Kullanılan Bu yöntem , kumaşa yanmazlık özelliğinin yani  apre-fikse işlemi esnasında uygulanmasıyla meydana gelir.. Üretilen Kumaşın kompozisyonuna bağlı bir şekilde  tam olarak değişmekle birlikte,15- 20 yıkamaya kadar kalıcılık özelliği  mümkündür. Sektörel  Projeye bağlı olarak bu işlemlerin uygulanması ile  özel desen taleplerinde yada Elvin’in tüm koleksiyonlarındaki desenlerinde uygulanabilme özelliği vardır..

Güç Tutuşur Kumaş Üretimini Bursa veysel karani semtindeki atölyemizde yapmaktayız. Kesinlikle müşteri memnuniyeti en ön planda tutulmaktadır. Güç Tutuşur Kumaş Üretimini yıllardan beri yapmaktayız.