Değerlerimiz

DEĞERLERİMİZ

 • İnsan Sağlığını Önemsiyoruz,
 • Yenilik ve Kalite Odaklıyız,
 • Öncüyüz,
 • Çevreye Saygılıyız,
 • Büyük Bir Aileyiz

  İnsan Sağlığı Önemsiyoruz: Micron; üretim aşamasından, ürünlerinin ulaştığı son noktaya kadar insana ve insan sağlığına değer verir. Kullandığı hammaddelerden tüm üretim koşullarına kadar bütün süreçlerde insan sağlığını öncelik olarak görür.

  Yenilik ve Kalite Odaklıyız: Micron daima en iyiyi arar. Üretiminde yenilikçilik en önemli unsurdur. Müşterilerine ürünlerini %100 Micron kalitesiyle sunabilmek için güncel teknolojiden sonuna kadar faydalanır.

  Öncüyüz:
   Micron, kurulduğundan bu yana ilk olmayı ve keşfetmeyi hedefler. Ürünleri ile sektöründe örnek alınır ve yaptıkları ile yeni akımlar oluşturur.

  Çevreye Saygılıyız:
   Micron gelecek kuşaklara daha yaşanabilir ve temiz bir dünya bırakmayı öncelikli görevi olarak görür. Doğanın korunması ve sürdürülebilirliğine katkı için tüm çevre yasalarına ve yönetmeliklerine uygun olarak üretim yapar.

  Büyük Bir Aileyiz: 
  Micron, öncelikle çalışanları ile dayanışma içindedir ve “birlikte üretiriz, birlikte kazanırız” prensibini benimser. Çalışanları ile birlikte müşterilerini de aile bireyi kabul eder. Tüm üretim ve satış süreçlerinde önceliği etik değerlerdir.