Şirketimiz

BİZ KİMİZ
Tekstil ve endüstrinin ihtiyaçları konusunda uzmanlaşmış tekstil mühendislerinden oluşmuş kadromuzla 3200 metre kare alanda üretim yapıyoruz. Endüstriyel çözüm ortağı konusunda sektöre katkı sağlamış bir ekibiz. Sektörlerin ihtiyaçlarına optimum çözümler üretip servis vermekteyiz.

NE YAPARIZ?
Teknik Tekstil alanının çözüm üretebildiği medikal, otomotiv, elektronik, depolama, ambalaj,uzay, petro kimya, patlayıcı,ilaç, giyim ve döşemelik sektörlerine özel kumaş çözümlerimiz var. Koruyucu personel kıyafetleriyle (Esd Tulum ,Esd Önlük ,Esd t shirt, Güç tutuşur,Aside dayanıklı ) birlikte ortam güvenliği,ürün güvenliği ve ürün depolama,taşıma sistemleri mevcuttur.

AMACIMIZ
Tüm hizmet verdiğimiz sektörlerin kendine özgü gereksinimlerini dünya standartlarında ve firma isteklerine göre servis vermek. Gelişen talep ve ihtiyaçlara göre optimum çözümler üretip servis devamlılığı sağlamak.

ÜRETİM
Antistatik Kumaş, Antistatik Önlük, Esd Önlük, Esd Tulum , Esd T shirt ,Esd Bone, Esd Ceket , Esd Kıyafet, Esd Temiz Oda ,Esd Kumaş , Antistatik Kumaş ,Eps Silo Kumaş, Yanmaz Kumaş, Güç Tutuşur Tulum ve Ceket, Temizlik Bezleri, Softshell Kumaş, Membran Lamine Edilmiş Kumaş gibi fonksiyonel kumaşlarımızın müşterileri odaklı üretimini yapmaktayız.