ESD Antistatik Döşemelik Kumaş

Esd Sandalye Kumaşı

Epa alanlarında kullanılan Esd ürünlerden biriside Esd Sandalyelerdir. Epa alanındaki tüm ekipmanlar gibi sandalyelerinde Esd özellikte olması istenir. Micron Teknik olarak Epa alanları için partikül bırakmayan alev almaz Esd sandalye kumaşı üretmekteyiz. Antistatik kumaş özelliklerini taşıyan kumaşımız aynı zamanda kullanım performası yüksektir bir kumaştır. Kullanım sırasında sürtünmelere karşı kumaş mukavemeti ve dayanımı üst seviyedir.

Kullanım Şekli

Esd döşemelik kumaşımız sandalye imalatı sırasında kullanıldığı gibi esd kılıf olarak da kullanılmaktadır. Kumaş uygun biçimde Esd kılıf olarak ta dikile bilmektedir. Temiz odalarda kullanılan sandalye ve oturma gruplarında kullanılabilir. Partikül ve hav bırakmaz.Olası yangınlarda En 1021 ve Bs 5852 standartlarını karşılar.

İçerik

Esd sandalye kumaşlarımız % 98 Polyester % 2 Antistatik Karbon Elyafı 350 gr/m²  145 Cm enindedir. Stoklu iki rengi vardır.Siyah melanj kırçıl ve saks-siyah kırçıl melanj renkleri. İstenen renklerde ve karışımda üretim yapmaktayız.

Diğer antistatik kumaşlarımızla ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Antistatik Kumaş Esd Kumaş

Antistatik kumaş ve esd kumaş statik elektiriklenmeye karşı korunmayı amaçlayan kumaşlardır. Antistatik kumaş ve esd kumaşlar statik elektriğin önemli olduğu üretim ve lojistik alanlarında kullanımı zorunludur. Antistatik kumaşlar içerik olarak pamuk,Pamuk polyester,Polyester,naylon (poliamid ) ve iletken bikomponent karbon ipliklerle ürettiğimiz antistatik kumaş ve esd kumaşlarımızdır. Kumaşlarımız da En 1149 ve En 61340 Avrupa birliği standartları dikkate alınarak üretim yapılmaktadır. Kullanım alanına göre antistatik kumaş ve esd kumaşlarımızın testleri yapılmakta ve onay verilmektedir. En 1149 Antistatik testini geçmeyen kumaşlar ürün gamına girmemektedir. Tüm Esd kumaşlarımız, antistatik kumaşlarımız performans testlerinden de yeterlilik almış kaliteli ürünlerdir. Antistatik kumaşlarımız da kullandığımız iplikleri özel bikomponent teknolojiyle üretilmiş karbon iplikleridir. Kumaş ömrü boyunca özelliklerini kaybetmez. Defalarca yıkamalar sonucu antistatik kumaş özelliklerini kaybetmezler.

Kalite

Ayıca diğer elyaflarda özel penye kompak elyaflar seçilmektedir. Antistatik esd kumaşlarımız da kullanım alanına göre mukavemet, esneklik, nefes alabilirlik, partikül oluşturmama, asitlere karşı dayanım gibi özellikler kazandırılmaktadır. Antistatik esd kumaşlarımız da ayrıca anti asit kumaş, kimyasallara karşı korumalı kumaş ve çamaşır sularına karşı korumalı üretimimiz vardır. Kumaş yüzeylerine teflon kaplama, flora karbon kaplamalar sayesinde yüzel korumalı antistatik kumaşlar üretilebilmektedir. Ayrıca antistatik esd kumaşlarımıza Tpu, Pu, Ptfe membran hotmelt laminasyon uygulaması da yapmaktayız. Antsitatik yağmurluk ve montlarda tercih edilmektedir. Ürünlerimiz
65 ve üzeri yıkama testlerinden geçmiştir. Endüstriyel yıkamaya uygundur.

Temel kullanımı olan antistatik esd kumaşlarımızdan stoklarımızda farklı renkleriyle stoklu olarak bulunmaktadır. Tüm kumaşlarımız da elimizde boyamaya hazır ham kumaşlarımız vardır.İstenen renkte hızlıca boyamaktayız. Ürünlerimize antibakteriyel, antimikrobiyal ,su itici,yağ itici,kan itici özellikler uygulanabilmektedir.
Ayrıca istenen özellikler de antistatik kumaş üretimi yapabiliriz. Kendi üretim parkurunda istenen en,gramaj, özelliklerde antistatik esd kumaşlar üretiyoruz. Kurumsal çözümler getiriyoruz. İndantren boyamalı kumaşlarımız alt üst takımlarda tercih edilmektedir.
Antistatik esd kumaşlarımız örme ve dokuma olarak ikiye ayrılmaktadır. Örme Esd ve Antistatik kumaşlarımızda pike,süprem,ribana,iki iplik,üç iplik,polar ve elastanlı örme esd kumaş çeşitleriyle mevcuttur. Pamuk,pamuk polyester,polyester ve karbon karışımlardan oluşmaktadır. İstenen özellik ve gramajda farklı ürünler üretilebilmektedir. Dokuma esd ve antistatik kumaş larımızda esd önlük kumaşı,alt üst takım ,boyacı tulum, esd kumaş çeşitleriyle mevcuttur.Pamuk,pamuk polyester,polyester ve karbon karışımlardan oluşmaktadır.İstenen özellik ve gramajda farklı ürünler üretilebilmektedir.

Dokuma Antistatik Kumaşlar ve Esd kumaşlarımız

Esd Nedir ?

Esd Sandalye Kumaşı Antistatik Döşemelik Esd Döşemelik Kumaş

Esd Sandalye Kumaşı Antistatik Döşemelik Esd Döşemelik Kumaş

Esd Sandalye Kumaşının Üretimini yapmaktayız.En 1149 standartalrında Epa alanları için partikül bırakmayan antistatik döşemelik kumaş.