Temizlik Bezi

Clean Room Wipes

Toz – Partikül Bırakmayan Temizlik Bezler

Üretiminde kimyasal kullanılmayan ürünlerimizin temiz odalarda ve hassas temizlik gerektiren üretim alanlarında tercih edilmektedir.

% 100 Polyesterden oluşan örme ürünlerimizle beraber farklı karışım ve kendi ağırlığının çok üstünde emme kapasitesine sahip Spunlace toz ve partikül bırakmayan temizlik bezlerimiz istenen ebatlarda üretilmektedir.

Çizmeden , zarar vermeden ,hav ve tüy bırakmayan bezlerimiz endüstriyel ürün ve ortam temizliğinde kullanılmaktadır.

Kullanım alanlarına göre farklı ağırlık ve özellikte üretimde yapmaktayız.

Ürünlerimiz Oeko -Tex – Almanya standartlarında ki üretim tesislerinde üretilmektedir.

Üstün Teknoloji sayesinde spunlace teknolojisi ile basınçlı su jetlerinin elyafların birleştirmesi ile üretilmiştir.
Mükemmel Emiciliği kendi ağırlığının 7 katına kadar su emme özelliğine sahip olduğu gibi yağları ve solventleri de kolaylıkla emebilir. Ayrıca kuru haldeki performansı da oldukça iyidir.
Sağlam yapısıyla diğer temizleme bezlerine göre dayanıklı olup, temizlik esnasında parçalanmaz, yırtılmaz ve hav / partikül bırakmaz, tiftiklenmez.
Su jetleri ile katkı maddesi / kimyasal kullanılmadan üretilir. Tüm bu özellikleri sayesinde de kaliteye önem veren kullanıcılar için daha güvenli ve hijyenik bir temizlik sağlamaktadır.Bağlayıcı veya aktif madde içermez.Kimyasallar veya solüsyonlarla tepkimeye girmez.
Tek Ve Tekrarlı Kullanım için hassas ortamlarda tek kullanım için uygundur. Sağlam yapısı sayesinde tekrar yıkanarak kullanılabilir