Micron Teknik Tekstil – Video Galeri

MİCRON TEKNİK TEKSTİL ÇEŞİTLİ ENDÜSTRİLERDE KULLANILAN ALEV ALMAZ-GÜÇ TUTUŞUR, ANTİSTATİK & ESD, SIVI GEÇİRMEZ VE KESİLMEZ KUMAŞLAR YETKİLİ ÜRETİCİSİDİR.

Yanmaz Kumaş, Alev Almaz Kumaş ve İş Kıyafeti üretimini uzmanlaşmış kadromuzla yapmaktayız.

ALEV ALMAZ TULUM, T-SHİRT VE DİĞER FR İŞ KIYAFETLERİ, ANTİSTATİK ESD KUMAŞLAR & İŞ KIYAFETLERİ – EPP&EPS SİLO – HASTANE KIYAFETLERİ – ROBOT KILIFLARI – MİKROFİBER SİLME BEZLERİ ENDÜSTRİYEL TEKNİK TEKSTİL ÇÖZÜMLERİ

Yanmaz Kumaş, Alev Almaz Kumaş, Antistatik Kumaş, ESD Kumaş ve İş Kıyafeti üretimini uzmanlaşmış kadromuzla yapmaktayız.

 

Antistatik Kumaş, Antistatik Önlük, ESD Önlük, ESD Tulum, ESD T shirt, ESD Bone, ESD Şapka ve başlık, ESD Ceket, ESD Kıyafet, ESD Temiz Oda, ESD Kumaş, ESD Polar,  Antistatik Kumaş, EPP & EPS Antistatik Silo ve Kumaş, FR Yanmaz Kumaş, Güç Tutuşur Tulum ve Ceket, Temizlik Bezleri, Softshell Kumaş, Membran Lamine Edilmiş Kumaş gibi fonksiyonel kumaşlarımızın müşterileri odaklı üretimini yapmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün geliştiriyoruz.

Yanmaz Kumaş ve Antistatik Kumaş Üretimi Yapmaktayız.

 

Teknik Tekstil alanının çözüm üretebildiği medikal, otomotiv, elektronik, depolama, ambalaj, uzay, petro kimya, patlayıcı, ilaç, giyim ve döşemelik sektörlerine özel kumaş çözümlerimiz var. Koruyucu personel kıyafetleriyle (Esd Tulum ,Esd Önlük ,Esd t shirt, Güç tutuşur, Aside dayanıklı ) birlikte ortam güvenliği, ürün güvenliği ve ürün depolama, taşıma sistemleri mevcuttur. Yanmaz Kumaş üretim, yaparız.

 

→  Tüm Antistatik kumaş ve iş kıyafetlerimizi firmamız çatısı altında yüksek kalite standartları ve garanti kapsamında yerli olarak üretmekteyiz.
→ Size özel ESD Antistatik Model, Renk ve Ölçüler için bizimle İletişime geçiniz.
→   Her türlü FR Alev Almaz, Güç Tutuşur Kumaşlar, Antistatik ESD ürünler ve kumaşlar hakkında konusunda uzman tekstil mühendislerimiz tarafından detaylı bilgi için bizimle aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.
Üretimini yaptığımız Alev Almaz Güç Tutuşur ESD Antistatik ürünlerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
→Bu bölümde bulamadığınız farklı bir antistatik kumaş veya ürün ihtiyacınız olursa  Teknik Kumaşlar veya Teknik Ürünler menüsünden üretimimiz olan diğer antistatik örme ve dokuma kumaşlarımızı ve ürünlerimizi inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.
→Micron Teknik Tekstil kendi, tesislerinde Antistatik ESD Pamuk, Pamuk/Poliester, Antisatik Polar ve ihtiyacınız olabilecek her türlü antistatik kumaş üretimini 100% yerli gerçekleştirmektedir.
→Kumaş seçeneklerimiz arasında talep ettiğiniz özellikleri bulamazsanız ihtiyaçlarınıza özel antistatik kumaşları /birlikte geliştirebilir ve üretebiliriz.
→Antistatik ürünlerimizin tamamı Micron Teknik Tekstil’de yüksek kalite standartları ve garanti kapsamında üretmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir