Yanmaz, Alev Almaz, Güç Tutuşur Kumaş, Tulum, Elbise

Yanmaz,Alev Almaz,Güç Tutuşur Kumaş,Tulum,Elbise ile ilgili olarak sizlere en kalitelisini en ekonomik fiyattan sunmak istemekteyiz.

Teknik Tekstil Kumaşlarımız

Firmamızda E1021 Antistatik Kumaş gibi kumaşlarla , Esd Tulum,Modakrilik ve Pamuk Karışımlı Kumaşlar Lenzing FR gibi antistatik özellikte kumaşlar üretimi yapılmaktadır.  Kermel FR , yüksek ısıya dayanıklı kumaş , alevlenmeye karşı dayanıklı kumaş  üretmekteyiz., yanmayan kumaş olarak bilinen   Viscose FR ,Antistatik Boyacı Tulum gibi özel tulumlar ile ,Esd Cleanroom Tulum tarzında ve ,Esd Önlük,Esd Gömlek gibi yanmaya dayanıklı gömlekler , Esd Kılıf,Esd Bone-Galoş üretiyoruz.

ESD kumaşlarımız Kompozisyon olarak  :% 98 Polyester ile  % 2 Karbon Regüle den oluşmaktadır. Renkler ise  : Beyaz -Açık Mavi-Koyu Mavi-Gri (Tüm renkler Uygulanabilir)

Fabrikamızda Örgü :3/2 Dimi 150 cm En 120 gr/m2 Yüzey Direnci 5,8 x 10-7 ohm Standartlar IEC 61340-5-1 , Iso En 1149

Ayrıca ürün özelliği olarak Hav-Tüy-Döküntü Yapmaz-Temiz Odalar  ve aleve dayanıklı kumaş , ısıya dayanıklı kumaş , yanmaya dayanıklı kumaş  İçin kullanılan  Opsiyonel Su-Yağ-Kir-Kimyasal İtici işlem uygulanmaktadır.

Üretimini yaptığımız E1016 Antistatik Kumaş Esd Tulum gibi teknik kumaşlar vardır. Ayrıca  Antistatik Boyacı Tulum-Esd Cleanroom Tulum-Esd Önlük gibi ürünleri de üretmekteyiz. Esd Gömlek- Esd Kılıf-Esd Bone-Galoş

Kompozisyon olarak muhtevada  :% 98 Polyester % 2 Karbon Regüle Renkler : Beyaz -Açık Mavi-Koyu Mavi-Gri (Tüm renkler Uygulanabilir) özelliktedir.

Örgü : Dimi 150 cm En 180 gr/m2 Yüzey Direnci 7,7 x 10-7 ohm Standartlar IEC 61340-5-1 , Iso En 1149

Hav-Tüy-Döküntü Yapmaz-Temiz Odalar İçin -Opsiyonel Su-Yağ-Kir-Kimyasal İtici işlemler iel alev geciktirici kumaş , yangın geciktirici kumaş , ateşe dayanıklı kumaş üretimini yapıyoruz.

 

Ayrıca üretimde

Kompozisyon Dupont Kevlar ,   Kesilmez Kumaşlar , Metal Eriyiğine Dayanıklı Kumaşlar , Alumünize Alev :% 98 Pamuk % 2 Karbon Regüle Renkler ile alev almaz kumaş , yanmaz kumaş , güç tutuşur kumaş , geç tutuşur kumaş üretilmektedir.   Beyaz -Açık Mavi-Koyu Mavi- (Tüm renkler Uygulanabilir) olmaktadır.

Örgü :Bez 150 cm En 150 gr/m2 Yüzey Direnci 2,9 x 10-6 ohm Standartlar IEC 61340-5-1 , Iso En 1149

Üretimini yaptığımız kumaşlar  içinde ısı yalıtım kumaşı gibi özel ürünler ile  ,fabrics , flame retardant fabrics  gibi çok özel ürünler , flame resistant fabrics  gibi teknik kumaş özellikleriyle imal edilmişlerdir . Sektörel olarak ., fire resistant , fire retardant fabrics gibi teknik özelliklerle hazırlanmış antistatik kumaşlar da tercih edilmektedir. ,