ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Son güncelleme: 09/09/2022

1. Giriş

Micron Teknik Tekstil’e (“Şirket”, “biz”, “bizim”, “bize”) hoş geldiniz!

Bu Hizmet Koşulları (“Koşullar”, “Hizmet Koşulları”), Micron Teknik Tekstil tarafından işletilen micronteknik.com adresinde bulunan web sitemizi (birlikte veya ayrı ayrı “Hizmet”) kullanımınızı yönetir.

Gizlilik Politikamız da Hizmetimizi kullanımınızı yönetir ve web sayfalarımızı kullanımınızdan kaynaklanan bilgileri nasıl topladığımızı, koruduğumuzu ve ifşa ettiğimizi açıklar.

Bizimle olan sözleşmeniz bu Şartları ve Gizlilik Politikamızı (“Sözleşmeler”) içerir. Sözleşmeleri okuyup anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylarsınız.

Anlaşmaları kabul etmiyorsanız (veya bunlara uyamıyorsanız), Hizmeti kullanmayabilirsiniz, ancak bir çözüm bulmaya çalışabilmemiz için lütfen info@micronteknik.com adresine e-posta göndererek bize bildirin. Bu Şartlar, Hizmete erişmek veya Hizmeti kullanmak isteyen tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

2. İletişim

Hizmetimizi kullanarak, haber bültenlerine, pazarlama veya tanıtım materyallerine ve gönderebileceğimiz diğer bilgilere abone olmayı kabul edersiniz. Ancak, abonelikten çıkma bağlantısını izleyerek veya info@micronteknik.com adresine e-posta göndererek bizden bu iletişimlerin herhangi birini veya tamamını almaktan vazgeçebilirsiniz.

3. Yarışmalar, Çekilişler ve Promosyonlar

Hizmet aracılığıyla sunulan tüm yarışmalar, çekilişler veya diğer promosyonlar (topluca “Promosyonlar”) bu Hizmet Koşullarından ayrı kurallara tabi olabilir. Herhangi bir Promosyona katılırsanız, lütfen Gizlilik Politikamızın yanı sıra geçerli kuralları da inceleyin. Bir Promosyonun kurallarının bu Hizmet Şartları ile çelişmesi halinde, Promosyon kuralları geçerli olacaktır.

4. İçerik

Hizmetimiz, belirli bilgileri, metinleri, grafikleri, videoları veya diğer materyalleri (“İçerik”) yayınlamanıza, bağlamanıza, saklamanıza, paylaşmanıza ve başka şekillerde kullanıma sunmanıza olanak tanır. Yasallığı, güvenilirliği ve uygunluğu da dahil olmak üzere, Hizmet üzerinde veya aracılığıyla yayınladığınız İçerikten siz sorumlusunuz.

Hizmet üzerinde veya aracılığıyla İçerik yayınlayarak, aşağıdakileri beyan ve garanti edersiniz: (i) İçeriğin size ait olduğunu (size ait olduğunu) ve/veya onu kullanma hakkına ve bize bu Koşullarda belirtilen hakları ve lisansı verme hakkına sahip olduğunuzu ve (ii) İçeriğinizin Hizmet üzerinde veya aracılığıyla yayınlanmasının herhangi bir kişi veya kuruluşun gizlilik haklarını, tanıtım haklarını, telif haklarını, sözleşme haklarını veya diğer haklarını ihlal etmediğini beyan ve garanti edersiniz. Bir telif hakkını ihlal ettiği tespit edilen herkesin hesabını feshetme hakkımızı saklı tutarız.

Hizmet üzerinde veya aracılığıyla gönderdiğiniz, yayınladığınız veya görüntülediğiniz herhangi bir İçerik üzerindeki tüm haklarınızı saklı tutarsınız ve bu hakları korumaktan siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın Hizmet üzerinde veya Hizmet aracılığıyla yayınladığı İçerik için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve hiçbir yükümlülük üstlenmiyoruz. Ancak, Hizmeti kullanarak İçerik göndererek, bize söz konusu İçeriği Hizmet üzerinde ve Hizmet aracılığıyla kullanma, değiştirme, kamuya açık olarak gerçekleştirme, kamuya açık olarak görüntüleme, çoğaltma ve dağıtma hakkı ve lisansı vermiş olursunuz. Bu lisansın, İçeriğinizi bu Şartlara tabi olarak kullanabilecek diğer Hizmet kullanıcılarına sunma hakkını da içerdiğini kabul etmektesiniz.

Micron Teknik Tekstil, kullanıcılar tarafından sağlanan tüm İçerikleri izleme ve düzenleme hakkına sahiptir ancak böyle bir yükümlülüğü yoktur.

Ayrıca, bu Hizmet üzerinde veya aracılığıyla bulunan İçerik, Micron Teknik Tekstil’in mülkiyetindedir veya izin alınarak kullanılmıştır. Söz konusu İçeriği, bizden önceden yazılı izin almadan, tamamen veya kısmen, ticari amaçlarla veya kişisel kazanç için dağıtamaz, değiştiremez, iletemez, yeniden kullanamaz, indiremez, yeniden yayınlayamaz, kopyalayamaz veya kullanamazsınız.

5. Yasaklanmış Kullanımlar

Hizmeti yalnızca yasal amaçlar için ve Şartlara uygun olarak kullanabilirsiniz. Hizmeti kullanmamayı kabul edersiniz:

0.1. Yürürlükteki herhangi bir ulusal veya uluslararası yasa veya yönetmeliği ihlal edecek şekilde.

0.2. Reşit olmayan kişileri uygunsuz içeriğe maruz bırakarak veya başka bir şekilde istismar etmek, onlara zarar vermek veya istismar etmeye veya zarar vermeye teşebbüs etmek amacıyla.

0.3. “Önemsiz posta”, “zincirleme mektup”, “spam” veya diğer benzer talepler dahil olmak üzere herhangi bir reklam veya promosyon malzemesi göndermek veya gönderilmesini sağlamak.

0.4. Şirketi, bir Şirket çalışanını, başka bir kullanıcıyı veya başka herhangi bir kişi veya kuruluşu taklit etmek veya taklit etmeye çalışmak.

0.5. Başkalarının haklarını ihlal eden veya herhangi bir şekilde yasa dışı, tehdit edici, hileli veya zararlı olan veya herhangi bir yasa dışı, yasa dışı, hileli veya zararlı amaç veya faaliyetle bağlantılı olan herhangi bir şekilde.

0.6. Herhangi birinin Hizmeti kullanmasını veya Hizmetten yararlanmasını kısıtlayan veya engelleyen ya da tarafımızca belirlendiği üzere Şirkete veya Hizmet kullanıcılarına zarar verebilecek veya onları rencide edebilecek veya sorumluluğa maruz bırakabilecek başka herhangi bir davranışta bulunmak.

Ek olarak, şunları yapmamayı kabul edersiniz:

0.1. Hizmeti, Hizmeti devre dışı bırakabilecek, aşırı yükleyebilecek, zarar verebilecek veya bozabilecek veya Hizmet aracılığıyla gerçek zamanlı faaliyetlerde bulunma yetenekleri de dahil olmak üzere diğer tarafların Hizmet kullanımına müdahale edebilecek herhangi bir şekilde kullanmak.

0.2. Hizmetteki herhangi bir materyali izlemek veya kopyalamak da dahil olmak üzere herhangi bir amaçla Hizmete erişmek için herhangi bir robot, örümcek veya başka bir otomatik cihaz, işlem veya araç kullanmak.

0.3. Önceden yazılı iznimiz olmadan Hizmetteki herhangi bir materyali izlemek veya kopyalamak için veya başka herhangi bir yetkisiz amaç için herhangi bir manuel işlem kullanmak.

0.4. Hizmetin düzgün çalışmasına müdahale eden herhangi bir cihaz, yazılım veya rutin kullanmak.

0.5. Herhangi bir virüs, truva atı, solucan, mantık bombası veya kötü niyetli veya teknolojik olarak zararlı diğer materyalleri tanıtmak.

0.6. Hizmetin herhangi bir bölümüne, Hizmetin depolandığı sunucuya veya Hizmete bağlı herhangi bir sunucuya, bilgisayara veya veri tabanına yetkisiz erişim sağlamaya, müdahale etmeye, zarar vermeye veya bozmaya çalışmak.

0.7. Bir hizmet reddi saldırısı veya dağıtılmış bir hizmet reddi saldırısı yoluyla Hizmete saldırmak.

0.8. Şirket derecelendirmesine zarar verebilecek veya tahrif edebilecek herhangi bir eylemde bulunmak.

0.9. Aksi takdirde Hizmetin düzgün çalışmasına müdahale etmeye çalışmak.

6. Analitik

Hizmetimizin kullanımını izlemek ve analiz etmek için üçüncü taraf Hizmet Sağlayıcıları kullanabiliriz.

7. Reşit Olmayanlar Tarafından Kullanılamaz

Hizmet yalnızca en az on sekiz (18) yaşında olan kişilerin erişimi ve kullanımı için tasarlanmıştır. Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak, en az on sekiz (18) yaşında olduğunuzu ve bu sözleşmeye girmek ve Şartların tüm hüküm ve koşullarına uymak için tam yetki, hak ve kapasiteye sahip olduğunuzu garanti ve beyan edersiniz. En az on sekiz (18) yaşında değilseniz, Hizmete hem erişiminiz hem de Hizmeti kullanmanız yasaktır.

8. Fikri Mülkiyet

Hizmet ve orijinal içeriği (kullanıcılar tarafından sağlanan İçerik hariç), özellikleri ve işlevselliği Micron Teknik Tekstil ve lisans verenlerinin münhasır mülkiyetindedir ve öyle kalacaktır. Hizmet, telif hakkı, ticari marka ve yabancı ülkelerin diğer yasaları ile korunmaktadır. Ticari markalarımız, Micron Teknik Tekstil’in önceden yazılı izni olmaksızın herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak kullanılamaz.

9. Telif Hakkı Politikası

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Hizmette yayınlanan İçeriğin herhangi bir kişi veya kuruluşun telif hakkını veya diğer fikri mülkiyet haklarını (“İhlal”) ihlal ettiği iddialarına yanıt vermek politikamızdır.

Bir telif hakkı sahibiyseniz veya bir telif hakkı sahibi adına yetkiliyseniz ve telif hakkıyla korunan çalışmanın telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığını düşünüyorsanız, lütfen talebinizi e-posta yoluyla info@micronteknik.com adresine konu satırıyla gönderin: “Telif Hakkı İhlali” ve talebinize, aşağıda “Telif Hakkı İhlali Talepleri için DMCA Bildirimi ve Prosedürü” başlığı altında ayrıntılı olarak açıklandığı şekilde iddia edilen İhlalin ayrıntılı bir açıklamasını ekleyin

Hizmet üzerinde ve/veya aracılığıyla bulunan herhangi bir İçeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğine ilişkin yanlış beyan veya kötü niyetli iddialar nedeniyle zararlardan (masraflar ve avukatlık ücretleri dahil) sorumlu tutulabilirsiniz.

10. Telif Hakkı İhlali İddiaları için DMCA Bildirimi ve Prosedürü

Telif Hakkı Temsilcimize aşağıdaki bilgileri yazılı olarak sağlayarak Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (DMCA) uyarınca bir bildirim gönderebilirsiniz (daha fazla ayrıntı için bkz. 17 U.S.C 512(c)(3)):

0.1. Telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin elektronik veya fiziksel imzası;

0.2. telif hakkıyla korunan çalışmanın veya telif hakkıyla korunan çalışmanın bir kopyasının bulunduğu yerin URL’si (yani web sayfası adresi) dahil olmak üzere, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan çalışmanın bir açıklaması;

0.3. İhlal edildiğini iddia ettiğiniz materyalin Hizmet üzerinde bulunduğu URL’nin veya diğer belirli konumun tanımlanması;

0.4. adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz;

0.5. İhtilaflı kullanımın telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasalar tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair beyanınız;

0.6. Bildiriminizdeki yukarıdaki bilgilerin doğru olduğuna ve telif hakkı sahibi olduğunuza veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair tarafınızdan yalan beyanda bulunma cezası altında yapılan bir beyan.

Telif Hakkı Temsilcimizle info@micronteknik.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

11. Hata Bildirimi ve Geri Bildirim

Bize doğrudan info@micronteknik.com adresinden veya üçüncü taraf siteleri ve araçları aracılığıyla hatalar, iyileştirme önerileri, fikirler, sorunlar, şikayetler ve Hizmetimizle ilgili diğer konular hakkında bilgi ve geri bildirim (“Geri Bildirim”) sağlayabilirsiniz. Şunları kabul ve beyan edersiniz: (i) Geri Bildirim üzerinde herhangi bir fikri mülkiyet hakkı ya da başka bir hak, unvan ya da menfaat elde etmeyeceğinizi, edinmeyeceğinizi ya da iddia etmeyeceğinizi; (ii) Şirketin Geri Bildirime benzer geliştirme fikirleri olabileceğini; (iii) Geri Bildirimin size ya da herhangi bir üçüncü tarafa ait gizli bilgiler ya da özel bilgiler içermediğini; ve (iv) Şirketin Geri Bildirim ile ilgili olarak herhangi bir gizlilik yükümlülüğü altında olmadığını kabul etmektesiniz. Yürürlükteki zorunlu yasalar nedeniyle Geri Bildirimin mülkiyetinin devredilmesinin mümkün olmaması durumunda, Şirkete ve bağlı kuruluşlarına Geri Bildirimi herhangi bir şekilde ve herhangi bir amaçla kullanmak (kopyalamak, değiştirmek, türev çalışmalar oluşturmak, yayınlamak, dağıtmak ve ticarileştirmek dahil) için münhasır, devredilebilir, geri alınamaz, ücretsiz, alt lisans verilebilir, sınırsız ve daimi bir hak verirsiniz.

12. Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, Micron Teknik Tekstil’e ait olmayan veya Micron Teknik Tekstil tarafından kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

Micron Teknik Tekstil, üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu kuruluşların/bireylerin veya web sitelerinin tekliflerini garanti etmiyoruz.

ŞİRKETİN, BU TÜR ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VEYA HİZMETLERİ ÜZERİNDEN VEYA BUNLAR ARACILIĞIYLA SUNULAN HERHANGİ BİR İÇERİK, MAL VEYA HİZMETİN KULLANIMINDAN VEYA BUNLARA GÜVENMEKTEN KAYNAKLANAN VEYA KAYNAKLANDIĞI İDDİA EDİLEN HERHANGİ BİR HASAR VEYA KAYIPTAN DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI OLARAK SORUMLU VEYA YÜKÜMLÜ OLMAYACAĞINI KABUL VE BEYAN EDERSİNİZ.

ZİYARET ETTİĞİNİZ ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİNİN VEYA HİZMETLERİN HİZMET ŞARTLARINI VE GİZLİLİK POLİTİKALARINI OKUMANIZI ÖNEMLE TAVSİYE EDERİZ.

13. Garanti Reddi

BU HİZMETLER ŞİRKET TARAFINDAN “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” ESASIYLA SUNULMAKTADIR. ŞİRKET, HİZMETLERİNİN İŞLEYİŞİNE VEYA İÇERİĞİNDEKİ BİLGİLERE, İÇERİKLERE VEYA MATERYALLERE İLİŞKİN AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR BEYAN VEYA GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR. BU HİZMETLERİ, İÇERİKLERİNİ VE BİZDEN ELDE EDİLEN HİZMETLERİ VEYA ÖĞELERİ KULLANMANIZIN RİSKİNİN TAMAMEN SİZE AİT OLDUĞUNU AÇIKÇA KABUL EDERSİNİZ.

NE ŞİRKET NE DE ŞİRKETLE İLİŞKİLİ HERHANGİ BİR KİŞİ HİZMETLERİN EKSİKSİZLİĞİ, GÜVENLİĞİ, GÜVENİLİRLİĞİ, KALİTESİ, DOĞRULUĞU VEYA KULLANILABİLİRLİĞİ KONUSUNDA HERHANGİ BİR GARANTİ VEYA BEYANDA BULUNMAZ.

ŞİRKET İŞBU BELGE İLE TİCARİ ELVERİŞLİLİK, İHLAL ETMEME VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ, YASAL VEYA BAŞKA TÜRLÜ HER TÜRLÜ GARANTİYİ REDDEDER.

YUKARIDA BELİRTİLENLER, YÜRÜRLÜKTEKİ YASALAR KAPSAMINDA HARİÇ TUTULAMAYACAK VEYA SINIRLANDIRILAMAYACAK GARANTİLERİ ETKİLEMEZ.

14. Sorumluluğun Sınırlandırılması

YASALARIN YASAKLADIĞI DURUMLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE, BİZİ VE GÖREVLİLERİMİZİ, YÖNETİCİLERİMİZİ, ÇALIŞANLARIMIZI VE TEMSİLCİLERİMİZİ HER NE ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKARSA ÇIKSIN DOLAYLI, CEZAİ, ÖZEL, ARIZİ VEYA SONUÇ OLARAK ORTAYA ÇIKAN ZARARLARDAN (AVUKAT ÜCRETLERİ VE İLGİLİ TÜM DAVA VE TAHKİM MASRAFLARI VE GİDERLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE, DAVA VEYA TAHKİM AÇILSIN VEYA AÇILMASIN, VARSA DURUŞMA VEYA TEMYİZDE) MUAF TUTACAKSINIZ, İSTER SÖZLEŞME, İHMAL VEYA DİĞER HAKSIZ FİİLLERLE İLGİLİ OLSUN, İSTER İŞBU SÖZLEŞMEDEN KAYNAKLANAN VEYA İŞBU SÖZLEŞMEYLE BAĞLANTILI OLARAK ORTAYA ÇIKSIN, İŞBU SÖZLEŞMEDEN VE TARAFINIZDAN HERHANGİ BİR FEDERAL, EYALET VEYA YEREL YASA, TÜZÜK, KURAL VEYA YÖNETMELİĞİN İHLALİNDEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR KİŞİSEL YARALANMA VEYA MADDİ HASAR İDDİASI DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, ŞİRKET SÖZ KONUSU HASAR OLASILIĞI KONUSUNDA ÖNCEDEN BİLGİLENDİRİLMİŞ OLSA DAHİ. YASALARIN YASAKLADIĞI DURUMLAR HARİCİNDE, ŞİRKET TARAFINDAN BİR SORUMLULUK BULUNMASI HALİNDE, BU SORUMLULUK ÜRÜNLER VE/VEYA HİZMETLER İÇİN ÖDENEN TUTARLA SINIRLI OLACAKTIR VE HİÇBİR KOŞUL ALTINDA DOLAYLI VEYA CEZAİ ZARARLAR SÖZ KONUSU OLMAYACAKTIR. BAZI EYALETLER CEZAİ, ARIZİ VEYA DOLAYLI ZARARLARIN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR, BU NEDENLE ÖNCEKİ SINIRLAMA VEYA HARİÇ TUTMA SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

15. Fesih

Koşulların ihlali dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle ve herhangi bir sınırlama olmaksızın, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, önceden bildirimde bulunmaksızın veya yükümlülük altına girmeksizin hesabınızı derhal feshedebilir veya askıya alabilir ve Hizmete erişiminizi engelleyebiliriz.

Hesabınızı feshetmek isterseniz, Hizmeti kullanmayı bırakabilirsiniz.

Mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, doğası gereği fesihten sonra da geçerli olması gereken Şartların tüm hükümleri fesihten sonra da geçerli olacaktır.

16. Geçerli Kanun

Bu Koşullar, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın anlaşmaya uygulanacak olan BURSA kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat ettiğimiz anlamına gelmeyecektir. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki anlaşmanın tamamını oluşturur ve Hizmetle ilgili aramızda daha önce yapılmış olabilecek tüm anlaşmaların yerine geçer.

17. Hizmet Değişiklikleri

Hizmetimizi ve Hizmet aracılığıyla sağladığımız herhangi bir hizmeti veya materyali, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bildirimde bulunmaksızın geri çekme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Herhangi bir nedenle Hizmetin tamamının veya bir kısmının herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre için kullanılamaması durumunda sorumlu olmayacağız. Zaman zaman, kayıtlı kullanıcılar da dahil olmak üzere kullanıcılara Hizmetin bazı bölümlerine veya Hizmetin tamamına erişimi kısıtlayabiliriz.

18. Şartlarda Yapılan Değişiklikler

Değiştirilen şartları bu sitede yayınlayarak Şartları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Bu Şartları periyodik olarak gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Revize edilen Şartların yayınlanmasının ardından Platformu kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz ve onayladığınız anlamına gelir. Bu sayfayı sık sık kontrol etmeniz beklenmektedir, böylece herhangi bir değişiklikten haberdar olursunuz, çünkü bunlar sizin için bağlayıcıdır.

Herhangi bir revizyon yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilen şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, artık Hizmeti kullanma yetkiniz yoktur.

19. Feragat ve Bölünebilirlik

Şirket tarafından Şartlarda belirtilen herhangi bir şart veya koşuldan feragat edilmesi, söz konusu şart veya koşuldan daha fazla veya sürekli feragat edildiği veya başka bir şart veya koşuldan feragat edildiği anlamına gelmez ve Şirketin Şartlar kapsamında bir hak veya hüküm ileri sürmemesi, söz konusu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez.

Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme veya başka bir yetkili mahkeme tarafından herhangi bir nedenle geçersiz, yasa dışı veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, söz konusu hüküm, Şartların geri kalan hükümleri tam olarak yürürlükte kalmaya devam edecek şekilde asgari ölçüde ortadan kaldırılacak veya sınırlandırılacaktır.

20. Teşekkür

HİZMETİ VEYA TARAFIMIZCA SAĞLANAN DİĞER HİZMETLERİ KULLANARAK, BU HİZMET KOŞULLARINI OKUDUĞUNUZU VE BUNLARA BAĞLI KALMAYI KABUL ETTİĞİNİZİ ONAYLARSINIZ.

21. Bize Ulaşın

Lütfen geri bildirimlerinizi, yorumlarınızı ve teknik destek taleplerinizi e-posta ile gönderin: info@micronteknik.com.