SORUMLULUK REDDİ

Son güncelleme: 09/09/2022

WEB SİTESİ SORUMLULUK REDDİ

Micron Teknik Tekstil (“Şirket”, “biz”, “bizim”, “bize”) tarafından micronteknik.com’da (“Site”) sağlanan bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitedeki tüm bilgiler iyi niyetle sağlanmıştır, ancak Sitedeki herhangi bir bilginin doğruluğu, yeterliliği, geçerliliği, güvenilirliği, kullanılabilirliği veya eksiksizliği ile ilgili açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti vermemekteyiz.

HİÇBİR KOŞUL ALTINDA, SİTENİN KULLANIMI VEYA SİTEDE SAĞLANAN HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENMENİZ SONUCUNDA ORTAYA ÇIKAN HERHANGİ BİR KAYIP VEYA HASAR İÇİN SİZE KARŞI HERHANGİ BİR YÜKÜMLÜLÜĞÜMÜZ OLMAYACAKTIR. SİTEYİ KULLANMANIZIN VE SİTEDEKİ HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENMENİZİN RİSKİ YALNIZCA SİZE AİTTİR.

HARİCİ BAĞLANTILAR SORUMLULUK REDDİ

Site, üçüncü taraflara ait veya üçüncü taraflardan kaynaklanan diğer web sitelerine veya içeriğe veya web sitelerine ve özelliklere bağlantılar içerebilir (veya Site aracılığıyla size gönderilebilir). Bu tür harici bağlantılar tarafımızdan doğruluk, yeterlilik, geçerlilik, güvenilirlik, kullanılabilirlik veya eksiksizlik açısından araştırılmamakta, izlenmemekte veya kontrol edilmemektedir.

SİTE ÜZERİNDEN BAĞLANTI VERİLEN ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİT ARAFINDAN SUNULAN HERHANGİ BİR BİLGİNİN VEYA HERHANGİ BİR BANNER VEYA DİĞER REKLAMLARDA BAĞLANTISI VERİLEN HERHANGİ BİR WEB SİTESİ VEYA ÖZELLİĞİN DOĞRULUĞU VEYA GÜVENİLİRLİĞİ İÇİN GARANTİ VERMEMEKTE, ONAYLAMAMAKTA, GARANTİ VERMEMEKTE VEYA SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEYİZ. SİZ VE ÜÇÜNCÜ TARAF ÜRÜN VEYA HİZMET SAĞLAYICILARI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN TARAFI OLMAYACAĞIZ VEYA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE İZLEMEKTEN SORUMLU OLMAYACAĞIZ.

PROFESYONEL SORUMLULUK REDDİ

Site hukuki tavsiye içermez ve içeremez. Bilgiler yalnızca genel bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır ve profesyonel hukuki tavsiye yerine geçmez. Buna göre, bu bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapmadan önce, uygun profesyonellere danışmanızı öneririz. Herhangi bir hukuki tavsiye vermemekteyiz.

micronteknik.com’da yayınlanan içerik sadece bilgilendirme amacıyla kullanılmak üzere hazırlanmıştır ve kullanılmalıdır. Kendi kişisel koşullarınıza göre herhangi bir karar vermeden önce kendi analizinizi yapmanız çok önemlidir. Bir profesyonelden bağımsız hukuki tavsiye almalı veya Web sitemizde bulduğunuz ve güvenmek istediğiniz herhangi bir bilgiyi bağımsız olarak araştırmalı ve doğrulamalısınız.

BU SİTEDE YER ALAN HERHANGİ BİR BİLGİNİN KULLANILMASI VEYA BU BİLGİYE GÜVENMENİN RİSKİ TAMAMEN SİZE AİTTİR.

HATALAR VE EKSİKLİKLER SORUMLULUK REDDİ

Bu sitede yer alan bilgilerin güvenilir kaynaklardan elde edildiğinden emin olmak için her türlü çabayı göstermiş olsak da, Micron Teknik Tekstil herhangi bir hata veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlardan sorumlu değildir. Bu sitedeki tüm bilgiler “olduğu gibi”, eksiksizlik, doğruluk, güncellik veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlara ilişkin hiçbir garanti olmaksızın ve performans, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın sağlanmaktadır.

Hiçbir durumda Micron Teknik Tekstil, ilgili ortaklıkları veya şirketleri veya bunların ortakları, temsilcileri veya çalışanları, bu Sitedeki bilgilere dayanarak alınan herhangi bir karar veya yapılan işlemden veya bu tür zararların olasılığı konusunda bilgilendirilmiş olsalar bile, sonuç olarak ortaya çıkan, özel veya benzer zararlardan dolayı size veya başka birine karşı sorumlu olmayacaktır.

LOGOLAR VE TİCARİMARKALAR SORUMLULUK REDDİ

micronteknik.com’da atıfta bulunulan üçüncü taraflara ait tüm logolar ve ticari markalar, ilgili sahiplerinin ticari markaları ve logolarıdır. Bu tür ticari markaların veya logoların dahil edilmesi, Micron Teknik Tekstil’in bu tür sahipler tarafından onaylandığı, onaylandığı veya sponsor olduğu anlamına gelmez veya teşkil etmez.

BİZE ULAŞIN

Herhangi bir geri bildiriminiz, yorumunuz, teknik destek talebiniz veya diğer sorularınız için lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçin: info@micronteknik.com.