Antistatik ESD (Electrostatic Discharge) Dokuma ve Örme Kumaşlar

Antistatik Kumaş Esd Kumaş     

Antistatik kumaş ve esd kumaş statik elektiriklenmeye karşı korunmayı amaçlayan kumaşlardır. Antistatik kumaş ve esd kumaşlar statik elektriğin önemli olduğu üretim ve lojistik alanlarında kullanımı zorunludur.

Antistatik kumaşlar içerik olarak pamuk,Pamuk polyester,Polyester,naylon (poliamid ) ve iletken bikomponent karbon ipliklerle ürettiğimiz antistatik kumaş ve esd kumaşlarımızdır.

Kumaşlarımız da EN 1149 ve EN 61340 Avrupa birliği standartları dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Kullanım alanına göre antistatik kumaş ve esd kumaşlarımızın testleri yapılmakta ve onay verilmektedir. En 1149 Antistatik testini geçmeyen kumaşlar ürün gamına girememektedir. Tüm Esd kumaşlarımız, antistatik kumaşlarımız performans testlerinden de yeterlilik almış kaliteli ürünlerdir.

Antistatik kumaşlarımız da kullandığımız iplikleri özel bikomponent teknolojiyle üretilmiş karbon iplikleridir. Kumaş ömrü boyunca özelliklerini kaybetmez. Defalarca yıkamalar sonucu antistatik kumaş özelliklerini kaybetmezler.

ESD Antistatik Kumaş Kalite

Ayıca diğer elyaflarda özel penye kompak elyaflar seçilmektedir. Antistatik esd kumaşlarımız da kullanım alanına göre mukavemet, esneklik, nefes alabilirlik, partikül oluşturmama, asitlere karşı dayanım gibi özellikler kazandırılmaktadır.

Antistatik esd kumaşlarımız da ayrıca anti asit kumaş, kimyasallara karşı korumalı kumaş ve çamaşır sularına karşı korumalı üretimimiz vardır. Kumaş yüceylerine teflon kaplama, flora karbon kaplamalar sayesinde yüzel korumalı antistatik kumaşlar üretilebilmektedir.

Ayrıca antistatik esd kumaşlarımıza Tpu, Pu, Ptfe membran hotmelt laminasyon uygulaması da yapmaktayız.Antsitatik yağmurluk ve montlarda tercih edilmektedir.

Ürünlerimiz 65 ve üzeri yıkama testlerinden geçmiştir.Endüstriyel yıkamaya uygundur.

Temel kullanımı olan antistatik esd kumaşlarımızdan stoklarımızda farklı renkleriyle stoklu olarak bulunmaktadır. Tüm kumaşlarımız da elimizde boyamaya hazır ham kumaşlarımız vardır.İstenen renkte hızlıca boyamaktayız. Ürünlerimize antibakteriyel, antimikrobiyal ,su itici,yağ itici,kan itici özellikler uygulanabilmektedir.


Ayrıca istenen özellikler de antistatik kumaş üretimi yapabiliriz. Kendi üretim parkurunda istenen en,gramaj, özelliklerde antistatik esd kumaşlar üretiyoruz. Kurumsal çözümler getiriyoruz. İndantren boyamalı kumaşlarımız alt üst takımlarda tercih edilmektedir.


Antistatik esd kumaşlarımız örme ve dokuma olarak ikiye ayrılmaktadır.

Örme Esd ve Antistatik kumaşlarımızda pike,süprem,ribana,iki iplik,üç iplik,polar ve elastanlı örme esd kumaş çeşitleriyle mevcuttur. Pamuk,pamuk polyester,polyester ve karbon karışımlardan oluşmaktadır. İstenen özellik ve gramajda farklı ürünler üretilebilmektedir.

Dokuma esd ve antistatik kumaşlarımızda esd önlük kumaşı,alt üst takım ,boyacı tulum, esd kumaş çeşitleriyle mevcuttur.Pamuk,pamuk polyester,polyester ve karbon karışımlardan oluşmaktadır.İstenen özellik ve gramajda farklı ürünler üretilebilmektedir.

Micron Teknik Tekstil – ESD Antistatik Dokuma ve Örme Kumaş,  ESD Antistatik İş Elbiseleri-Önlük-T-shirt-Ceket-Tulum ve benzeri ürünler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bizimle İletişime geçebilirsiniz. 0-224-2495051

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x